(420) 777 26 8888 Po - Pá: 9:00 - 18:00
search

Nejčastější dotazy


 

Co je možné zakoupit?

U nás je možné zakoupit voucher na zboží či službu od velkého množství obchodníků. Voucher Vám zašleme na e-mail. Zboží Vám následně, po uplatnění voucheru, doručí prodejce.

Jak nakupovat?

Je to jednoduché! Vyberte si nabídku a pouze klikněte na tlačítko "Koupit nyní 1 kliknutím", vyplňte e-mail, na který zašleme platební údaje.

Další možností je stisknout tlačítko "Koupit za", vyplňte počet voucherů a vyberte způsob platby.

Jak zaplatit voucherem?

Jakmile obdržíme platbu, zašleme Vám voucher na Vámi zvolenou e-mailovou adresu. Na něm již najdete potřebné údaje k jeho použití a to včetně kontaktu na prodejce.

Dostali jste voucher jako dárek a nejste s výběrem spokojení?

Nezoufejte! Jestliže voucher nebyl ještě použitý, rádi Vám ho vyměníme za zboží či službu ve stejné ceně. Dostavte se k nám do sídla společnosti Mail Group, a.s. Washingtonova 1567/25, Praha 1, 110 00 a vše vyřešíme na počkání.

Nepřišel vám voucher nebo heslo?

Zkontrolujte prosím, zda vám e-mail nepřišel do spamu. Jestliže používáte Gmail, doporučujeme zkontrolovat také složku „Promo akce“ nebo „Promotions“. Vaše vouchery také najdete po přihlášení v sekci Mé vouchery.

Nebyli jste spokojeni s kvalitou zboží nebo služby?

Nejlepší možné řešení je reklamace ihned na místě. Pokud Však řešení vzniklé situace neproběhlo dle Vašich představ a požadavků, můžete požádat o pomoc nás a to popsáním problému na e-mail: reklamace@mail.cz. Kontaktujte nás nejpozději do 5 pracovních dnů od doby skončení platnosti voucheru.

Chcete reklamovat zboží nebo službu?

Pro reklamaci zboží kontaktujte přímo prodejce zboží nebo služby, aby Vám sdělil přesný postup pro reklamaci. Údaje o prodejci naleznete na faktuře, případně zašlete dotaz na e-mail reklamace@mail.cz

Jak mohu zaplatit za voucher?

  • Platební kartou přes platební bránu.
  • Bankovním převodem (u nákupu "na 1 kliknutí" lze pouze tato varianta).
  • V hotovosti v sídle společnosti Mail Group, a.s. na adrese Washingtonova 25, Praha 1.

 

1Km
100Km
Použit